// سیستم عامل مخصوص رشته الکترونیک - الکترونیکا

الکترونیکا پروژه های الکترونیک و مکانیک

طراحی پروژه های صنعتی

پروژه های صنعتی میباسیت بر اساس قابلیتهای خاص و امکانات ویژه بر اساس خواست کارفرما طراحی گردد و تمامی امکانات خواسته شده در پروژه لحاظ شود.همچنین مراحل تست پروژه در محیط مورد نظر اجرا شود.پروژه های صنعتی باید بر اساس کمترین قیمت تمام شده طراحی شوند.گروه FZA با در نظر گرفتن کلیه موارد نیازمند ارائه ی تمامی جزیات پروژه از طرف کارفرما و در قرارداد فیمابین میباشد.

چاپ و طراحی PCB

شما میتوانید به صورت آنلاین طرح های pcb خود را به صورت تک لایه و چند لایه سفارش دهید.به منظور بهبود کیفیت،تقاضا میشود برای کاهش تقریبی 50 درصدی قیمت و زمان تولید انواع بردهای نمونه (زیر 5000cm مربع) حتی الامکان در قسمت سفارش آنلاین جهت انتخاب رنگ چاپ محافظ ،رنگ سبز و ضخامت برد مدارچاپی،ضخامت 1.6mm را انتخاب نمایید.

بسته های روباتیک

بسته های روباتیک FZA توسط گروه زاگرس الکترونیک با هدف پرورش خلاقیت و شکوفایی استعدادها و همچنین بالا بردن توان علمی و مهارتی افراد، متناسب با هر گروه سنی و تولید برنامه آموزشی متناسب با آن گروه طراحی و ارائه میگردد.FZA با رویکردی جدید و با محصولاتی متنوع به این عرصه وارد شده تا با ایجاد محصولاتی با کیفیت علاقه مندان به این علم را در پیشرفت و شکوفایی یاری بخشد.  

فدورای الکترونیک
فدورا چیست؟

فدورا یک سیستم عامل بر پایه‌ی لینوکس است، مجموعه‌ای از نرم‌افزارها که رایانه‌ی شما را به کار می‌اندازد. شما می‌توانید فدورا را در کنار دیگر سیستم‌عامل‌ها همچون مایکروسافت ویندوز™ و یا مک او اس ده™ نصب کنید، و یا از فدورا به جای آن‌ها استفاده کنید. شما می‌توانید از فدورا بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای لذت برده و آن را با دیگران قسمت کنید.

The Fedora Project is the name of a worldwide community of people who love, use, and build free software. We want to lead in the creation and spread of free code and content by working together as a community. Fedora is sponsored by Red Hat, the world's most trusted provider of open source technology. Red Hat invests in Fedora to encourage collaboration and incubate innovative new free software technologies.

چرا فدورا متفاوت است؟

ما به ارزشمندی نرم‌افزاهای آزاد اعتقاد داریم و می‌جنگیم تا از نرم‌افزارهایی که همگان توانایی استفاده و اشتراک آن‌ها را دارند، حمایت کنیم و آن‌ها را گسترش دهیم. فدورا نه تنها سیستم عاملی است که از نرم‌افزارهای آزاد ایجاد شده است، بلکه ما تنها از نرم‌افزارهای آزاد برای ارائه کردن آن به شما استفاده می‌کنیم. این وبسایت، در حقیقت به وسیله‌ی نرم‌افزارهای آزاد ایجاد شده است و هر ماه به میلیون‌ها کاربر خدمات می‌دهد. همنچنین ما به همکاری اعتقاد داریم. توسعه‌دهندگان ما با تیم‌های مختلف نرم‌افزارهای آزاد گوشه و کنار دنیا که ما آن‌ها را "سرچشمه" می‌خوانیم کار می‌کنند. آن‌ها اکثر نرم‌افزارهایی را که در فدورا دیده می‌شود تولید می‌کنند. ما صمیمانه با آن‌ها همکاری می‌کنیم تا همه بتوانند از کار ما سود برده و به پیشرفت‌ها در سریع‌ترین حالت ممکن دست پیدا کنند. با کار کردن در جهت همین تیم‌ها، ما می‌توانیم از اینکه نرم‌افزارهای آزاد در کنار یکدیدگر بهتر عمل می‌کنند، اطمینان حاصل کنیم و بهترین تجربه را برای کاربرین فراهم کنیم. همچنین ما می‌توانیم اصلاحات را سریعتر قرار دهیم، که نه تنها به کاربران، بلکه به سرچشمه هم کمک می‌کند.

ما همچنین به قدرت دادن به دیگران جهت ایجاد رویای خودشان از یک سیستم عامل آزاد اعتقاد داریم. هر کسی می‌تواند فدورا را به یک محصول جدید با نامی جدید تبدیل کند. ما حتی ابزار این کار را در خود فدورا فراهم کرده‌ایم. در واقع فدورا خود آغازگر مشتقاتی همچون لینوکس رد هت، پروژه‌ی یک لپتاپ برای هم کودک XO و DVDهای محتوای زنده‌ی Creative Commons است.

نظرات کاربران

مجموع رتبه (0)
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.

در باره ما

ما معتقدیم هیچ کاری بدون همکاری گروهی به نتیجه نمی رسد. از این رو کاربران خود را به مشارکت برای رسیدن به بهترین سایت نرم افزاری دنیای اینترنت دعوت می کنیم.ما می خواهیم کاربران خود را شناسایی کنیم و به آنهایی که پیشرفت سایت برایشان مهم است خدمات بهتری ارائه کنیم.

الکترونیکا چگونه کار می کند؟

سعی در ارائه همه فایلها به صورت لینک مستقیم پرسرعت داشته است.
ما بهترین نرم افزارها و پروژه های تست شده را انتخاب کرده ایم نه هر نرم افزاری با هر کیفیتی.
ما همه فایلها را تست کرده و در سایت می گذاریم. مگر موارد بسیار نادر که به آنها مطمئن هستیم.
بخشی به نام درخواست نرم افزار برای سایر نرم افزارهای مورد نیاز طراحی کرده ایم.
همیشه در بخش ارتباط با ما در حداقل زمان پاسخگو بوده ایم.

ایده های خودتون رو به ما بسپارید

 

طراحی پروژه های دانشجویی وصنعتی با بهترین کیفیت