// آموزش کوارتوس Quartus - الکترونیکا

الکترونیکا پروژه های الکترونیک و مکانیک

طراحی پروژه های صنعتی

پروژه های صنعتی میباسیت بر اساس قابلیتهای خاص و امکانات ویژه بر اساس خواست کارفرما طراحی گردد و تمامی امکانات خواسته شده در پروژه لحاظ شود.همچنین مراحل تست پروژه در محیط مورد نظر اجرا شود.پروژه های صنعتی باید بر اساس کمترین قیمت تمام شده طراحی شوند.گروه FZA با در نظر گرفتن کلیه موارد نیازمند ارائه ی تمامی جزیات پروژه از طرف کارفرما و در قرارداد فیمابین میباشد.

چاپ و طراحی PCB

شما میتوانید به صورت آنلاین طرح های pcb خود را به صورت تک لایه و چند لایه سفارش دهید.به منظور بهبود کیفیت،تقاضا میشود برای کاهش تقریبی 50 درصدی قیمت و زمان تولید انواع بردهای نمونه (زیر 5000cm مربع) حتی الامکان در قسمت سفارش آنلاین جهت انتخاب رنگ چاپ محافظ ،رنگ سبز و ضخامت برد مدارچاپی،ضخامت 1.6mm را انتخاب نمایید.

بسته های روباتیک

بسته های روباتیک FZA توسط گروه زاگرس الکترونیک با هدف پرورش خلاقیت و شکوفایی استعدادها و همچنین بالا بردن توان علمی و مهارتی افراد، متناسب با هر گروه سنی و تولید برنامه آموزشی متناسب با آن گروه طراحی و ارائه میگردد.FZA با رویکردی جدید و با محصولاتی متنوع به این عرصه وارد شده تا با ایجاد محصولاتی با کیفیت علاقه مندان به این علم را در پیشرفت و شکوفایی یاری بخشد.  

آموزش کوارتوس Quartus

آموزش ساخت پروژه در کوارتیوس (Quartus II):

اهداف پروژه:
2.ساخت پروژه ی چراغ راهنمایی
3.سنتز کردن پروژه
4.سیمولیشن و شبیه سازی پروژه با ابزار سیمولیشن کوارتیوس

خلاصه ی آموزش:

ابتدا یک پروژه در کوارتیوس میسازیم توجه کنید که نام پروژه با نام فایل vhdl یکی باشد در غیر این صورت ارورهایی رخ میدهد. در اینجا نام فایل vhdl به اسم traffic_lights_top بود که باید هم اسم پروژه باشد برای همین نام پروژه را traffic_lights_top گذاشتیم: فایلهای لازم را به پوشه پروژه کوپی میکنیم پروژه با موفقیت کامپایل شد حال شروع سیمولیشن: ابتدا یک فایل جدید برای سیمولیشن میسازیم این فایل باید از نوع wave form باشد سیگنالهای پروژه را به فایل اضافه میکنیم همه سیگنالهی یافت شده را به محیط سیمولیشن می آوریم حال باید برای شبیه سازی به مدار خود ورودی بدهیم که مقادیر دیجیتال ورودی را با همین waveform کنترل میکنیم باید برای مدار یک clk هم تولید کنید حال که ورودی ها را دادیم مدار برای شبیه سازی آماده است البته باید waveform را با نام پروژه که traffic_lights_top است سیو کنیم.
توجه :کاربر گرامی شما علاوه بر خرید مستقیم همچنین میتوانید این فایل را با خرید اشتراک ماهانه دانلود نمایید پس مشترک ماهانه ی سایت شوید و تا پایان مدت اشتراک از آپدیت ها و فایلهای جدید موجود در سایت بهره مند گردید.
لیست فایلهای اعضای اشتراکی
نام فایل :
آموزش کوارتیوس بخش 1 1
حداقل اشتراک محتویات زمان ایجاد حجم فایل تعداد دانلودها
یک ماهه (VIP) برنامه+شماتیک 1393-04-28 23:31:08 9.33 MB 19
تنها کاربران عضو یا دارای مجوز میتوانند دانلود نمایند
توضیحات :
همراه با فایلهای پروژه ی چراغ ترافیک و فیلم

دیدگاه های ارسالی (0)

هنوز نظری از طرف شما ارسال نشده

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
0 کاراکتر
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید

در باره ما

ما معتقدیم هیچ کاری بدون همکاری گروهی به نتیجه نمی رسد. از این رو کاربران خود را به مشارکت برای رسیدن به بهترین سایت نرم افزاری دنیای اینترنت دعوت می کنیم.ما می خواهیم کاربران خود را شناسایی کنیم و به آنهایی که پیشرفت سایت برایشان مهم است خدمات بهتری ارائه کنیم.

الکترونیکا چگونه کار می کند؟

سعی در ارائه همه فایلها به صورت لینک مستقیم پرسرعت داشته است.
ما بهترین نرم افزارها و پروژه های تست شده را انتخاب کرده ایم نه هر نرم افزاری با هر کیفیتی.
ما همه فایلها را تست کرده و در سایت می گذاریم. مگر موارد بسیار نادر که به آنها مطمئن هستیم.
بخشی به نام درخواست نرم افزار برای سایر نرم افزارهای مورد نیاز طراحی کرده ایم.
همیشه در بخش ارتباط با ما در حداقل زمان پاسخگو بوده ایم.

ایده های خودتون رو به ما بسپارید

 

طراحی پروژه های دانشجویی وصنعتی با بهترین کیفیت