// آموزش کوارتوس Quartus تبدیل vhdl به شماتیک - الکترونیکا

الکترونیکا پروژه های الکترونیک و مکانیک

طراحی پروژه های صنعتی

پروژه های صنعتی میباسیت بر اساس قابلیتهای خاص و امکانات ویژه بر اساس خواست کارفرما طراحی گردد و تمامی امکانات خواسته شده در پروژه لحاظ شود.همچنین مراحل تست پروژه در محیط مورد نظر اجرا شود.پروژه های صنعتی باید بر اساس کمترین قیمت تمام شده طراحی شوند.گروه FZA با در نظر گرفتن کلیه موارد نیازمند ارائه ی تمامی جزیات پروژه از طرف کارفرما و در قرارداد فیمابین میباشد.

چاپ و طراحی PCB

شما میتوانید به صورت آنلاین طرح های pcb خود را به صورت تک لایه و چند لایه سفارش دهید.به منظور بهبود کیفیت،تقاضا میشود برای کاهش تقریبی 50 درصدی قیمت و زمان تولید انواع بردهای نمونه (زیر 5000cm مربع) حتی الامکان در قسمت سفارش آنلاین جهت انتخاب رنگ چاپ محافظ ،رنگ سبز و ضخامت برد مدارچاپی،ضخامت 1.6mm را انتخاب نمایید.

بسته های روباتیک

بسته های روباتیک FZA توسط گروه زاگرس الکترونیک با هدف پرورش خلاقیت و شکوفایی استعدادها و همچنین بالا بردن توان علمی و مهارتی افراد، متناسب با هر گروه سنی و تولید برنامه آموزشی متناسب با آن گروه طراحی و ارائه میگردد.FZA با رویکردی جدید و با محصولاتی متنوع به این عرصه وارد شده تا با ایجاد محصولاتی با کیفیت علاقه مندان به این علم را در پیشرفت و شکوفایی یاری بخشد.  

آموزش تبدیلها در کوارتیوس (Quartus II)

توضیحات:

برای شروع ابتدا یک پروژه میسازیم و برای ساخت پروژه ابتدا فایلهای لازم را به پوشه ی مورد نظر انتقال میدهیم. پس از تمام شدن کامپایل میتوان نمایشهای مختلف را دید در RTL میتوان ساختار داخلی کدهای VHDL را بر اساس گیتهای منطقی تا هر سطحی دید. در اینجا دو بلوک داریم که به هم وصل شده اند که این دو بلوک همان کدهای VHDL هستند که زیر مجموعه ای از کد TOPهستد و کد TOP حاوی ورودی و خروجی های مدار است.

تعریف سمبل جدید در کوارتوس با کد VHDL :

حال میتوان برای رسم یک شماتیک دیگر از همین کدها در ساختار شماتیک بهره برد یعنی برای هر کد یک سمبل تعریف کنیم.حال برای رسم شماتیک یک فایل شماتیک باز میکنیم.در این فایل شماتیک میتوان سمبل ساخته شده را وارد کرد.منبع اصلی این سمبل همان کد VHDL است.در اینجا تمیتوان مانند RTL ساختار داخلی را دید.

نمایش تکنولوژی بلوک دیاگرام:

این ساختار هم شبیه RTL است با این تفاوت که ساختار مدار را در حالت پیاده شده روی دیوایس FPGA یا CPLD نمایش میدهد.که ممکن است بلوکها در این حالت متفاوت باشند.

نمایش ماشین حالت:

نمودار حالت نوعی دیاگرام برای تشریح و توضیح رفتار یک سیستم به صورت مرحله ای در علوم کامپیوتری و دیجیتال می باشد. نمودار حالت ، از تعداد محدودی "حالت" تشکیل شده است که این حالت ها بیانگر یکی از حالت های مختلف سیستم می باشد. برخی اوقات نیز برای یک نگاه کلی به مدار سیستم از این نمودار هااستفاده می شود. اشکال مختلفی از نمودار حالت وجود داشته که بعضا دارای معانی متفاوتی می باشند. معمولا هنگام طراحی یک ماشین یا مدار ، برای راحتی و قابل فهم بودن کارکرد آن ابتدا نمودار حالت آن رسم شده و سپس از روی آن جدول حالت و شماتیک آن به دست می آورند. این عمل به دلیل نزدیگی فهم بصری نمودار با کارکردی کلی مدار می باشد.
در این حالت نیز ماشین حالات استفاده در ساختار VHDL قابل نمایش است
 
توجه :کاربر گرامی شما علاوه بر خرید مستقیم همچنین میتوانید این فایل را با خرید اشتراک ماهانه دانلود نمایید پس مشترک ماهانه ی سایت شوید و تا پایان مدت اشتراک از آپدیت ها و فایلهای جدید موجود در سایت بهره مند گردید.
لیست فایلهای اعضای اشتراکی
نام فایل :
آموزش کوارتوس Quartus تبدیل vhdl به شماتیک 1
1394-10-12 21:07:09
حداقل اشتراک محتویات زمان ایجاد حجم فایل تعداد دانلودها
یک ماهه (VIP) برنامه+شماتیک 1393-05-01 05:07:05 16.48 MB 31
تنها کاربران عضو یا دارای مجوز میتوانند دانلود نمایند
توضیحات :
 

دیدگاه های ارسالی (2)

هنوز نظری از طرف شما ارسال نشده

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
0 کاراکتر
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید

در باره ما

ما معتقدیم هیچ کاری بدون همکاری گروهی به نتیجه نمی رسد. از این رو کاربران خود را به مشارکت برای رسیدن به بهترین سایت نرم افزاری دنیای اینترنت دعوت می کنیم.ما می خواهیم کاربران خود را شناسایی کنیم و به آنهایی که پیشرفت سایت برایشان مهم است خدمات بهتری ارائه کنیم.

الکترونیکا چگونه کار می کند؟

سعی در ارائه همه فایلها به صورت لینک مستقیم پرسرعت داشته است.
ما بهترین نرم افزارها و پروژه های تست شده را انتخاب کرده ایم نه هر نرم افزاری با هر کیفیتی.
ما همه فایلها را تست کرده و در سایت می گذاریم. مگر موارد بسیار نادر که به آنها مطمئن هستیم.
بخشی به نام درخواست نرم افزار برای سایر نرم افزارهای مورد نیاز طراحی کرده ایم.
همیشه در بخش ارتباط با ما در حداقل زمان پاسخگو بوده ایم.

ایده های خودتون رو به ما بسپارید

 

طراحی پروژه های دانشجویی وصنعتی با بهترین کیفیت