// پروژه های الکترونیک avr fpga و رباتیک - الکترونیکا

الکترونیکا پروژه های الکترونیک و مکانیک

طراحی پروژه های صنعتی

پروژه های صنعتی میباسیت بر اساس قابلیتهای خاص و امکانات ویژه بر اساس خواست کارفرما طراحی گردد و تمامی امکانات خواسته شده در پروژه لحاظ شود.همچنین مراحل تست پروژه در محیط مورد نظر اجرا شود.پروژه های صنعتی باید بر اساس کمترین قیمت تمام شده طراحی شوند.گروه FZA با در نظر گرفتن کلیه موارد نیازمند ارائه ی تمامی جزیات پروژه از طرف کارفرما و در قرارداد فیمابین میباشد.

چاپ و طراحی PCB

شما میتوانید به صورت آنلاین طرح های pcb خود را به صورت تک لایه و چند لایه سفارش دهید.به منظور بهبود کیفیت،تقاضا میشود برای کاهش تقریبی 50 درصدی قیمت و زمان تولید انواع بردهای نمونه (زیر 5000cm مربع) حتی الامکان در قسمت سفارش آنلاین جهت انتخاب رنگ چاپ محافظ ،رنگ سبز و ضخامت برد مدارچاپی،ضخامت 1.6mm را انتخاب نمایید.

بسته های روباتیک

بسته های روباتیک FZA توسط گروه زاگرس الکترونیک با هدف پرورش خلاقیت و شکوفایی استعدادها و همچنین بالا بردن توان علمی و مهارتی افراد، متناسب با هر گروه سنی و تولید برنامه آموزشی متناسب با آن گروه طراحی و ارائه میگردد.FZA با رویکردی جدید و با محصولاتی متنوع به این عرصه وارد شده تا با ایجاد محصولاتی با کیفیت علاقه مندان به این علم را در پیشرفت و شکوفایی یاری بخشد.  

پروژه های آماده

ترازو با AD7730
آیسی ad7730 یکی از آبسیهای مبدل آنالوگ به دیجیتال بسیار کار آمد موجود در بازار است که با دقت 24 بیت مینتواند مقدارهای آنالوگ را به دیجیتال تبدیل نماید.
  • توسط صفحه کلید میتوان مقادیری را به عنوان ست پوینت مشخص کرد و اگر وزن از آن مقدار بالاتر برود رله مربوطه روشن میشود.
  • برد دارای خروجی RS232 و یا RS484 برای ارتباط با کامپیوتر میباشد.
  • ولتاژ کار دستگاه با یک آدابتور ۵ ولت تامین میگردد.
  • تعیین قیمت رفرنس برای 10 عدد کالا و ضرب قیمت در مقدار و نمایش روی lcd
  • ذخیره ی 10 مقدار متفاوت در حافظه
  • درای دقت 0.1 گرم

دماسنج گویا با نمایشگر LCD و تلفن کننده
در این پروژه با استفاده از میکروکنترلر Atmega64 و سنسور LM35 دمای محیط اندازه گیری میشود. همچنین مدار دارای مموری کارت و آمپلی فایر می باشد و با فشار دادن شستی Enter دما بصورت فارسی قرائت می شود. تمام اعداد و صداهای مورد نیاز بر روی مموری کارت ذخیره شده است. همچنین در این پروژه قابلیت اتصال به خط تلفن نیز گنجانده شده است برای تشخیص زنگ از یک اپتوکوپلر و برای زنگ زدن از خروجی OCA1 خود میکرو برای تولید کدهای DTMF استفاده شده است. در صورت زنگ زدن به این مدار به طور اتوماتیک پاسخ داده میشود و دمای محیط بصورت فارسی از روی مموری کارت قرائت شده و بر روی خط تلفن پخش می شود. همچنین با استفاده از شستیهای تعبیه شده می توان وارد منو دستگاه شده و یک مقدار ماکزیمم و یک شماره تلفن وارد کرد. به محض اینکه دمای محیط بیشتر از دمای تنظیم شده شود دستگاه به طور اتوماتیک به شماره تلفن تنظیم شده زنگ زده و یک آلارم پخش خواهد کرد. با انجام این پروژه با مموری کارت و کدهای DTMF و طریقه اندازه گیری دما و نمایشگر کاراکتری آشنا خواهید شد.

در باره ما

ما معتقدیم هیچ کاری بدون همکاری گروهی به نتیجه نمی رسد. از این رو کاربران خود را به مشارکت برای رسیدن به بهترین سایت نرم افزاری دنیای اینترنت دعوت می کنیم.ما می خواهیم کاربران خود را شناسایی کنیم و به آنهایی که پیشرفت سایت برایشان مهم است خدمات بهتری ارائه کنیم.

الکترونیکا چگونه کار می کند؟

سعی در ارائه همه فایلها به صورت لینک مستقیم پرسرعت داشته است.
ما بهترین نرم افزارها و پروژه های تست شده را انتخاب کرده ایم نه هر نرم افزاری با هر کیفیتی.
ما همه فایلها را تست کرده و در سایت می گذاریم. مگر موارد بسیار نادر که به آنها مطمئن هستیم.
بخشی به نام درخواست نرم افزار برای سایر نرم افزارهای مورد نیاز طراحی کرده ایم.
همیشه در بخش ارتباط با ما در حداقل زمان پاسخگو بوده ایم.

ایده های خودتون رو به ما بسپارید

 

طراحی پروژه های دانشجویی وصنعتی با بهترین کیفیت