// دماسنج گویا با نمایشگر LCD و تلفن کننده - الکترونیکا

الکترونیکا پروژه های الکترونیک و مکانیک

سایت در حال به روز رسانی به نسخه ی جدید میباشد در صورت بروز مشکل با شماره ی 09213203841 تماس بگیرید

طراحی پروژه های صنعتی

پروژه های صنعتی میباسیت بر اساس قابلیتهای خاص و امکانات ویژه بر اساس خواست کارفرما طراحی گردد و تمامی امکانات خواسته شده در پروژه لحاظ شود.همچنین مراحل تست پروژه در محیط مورد نظر اجرا شود.پروژه های صنعتی باید بر اساس کمترین قیمت تمام شده طراحی شوند.گروه FZA با در نظر گرفتن کلیه موارد نیازمند ارائه ی تمامی جزیات پروژه از طرف کارفرما و در قرارداد فیمابین میباشد.

چاپ و طراحی PCB

شما میتوانید به صورت آنلاین طرح های pcb خود را به صورت تک لایه و چند لایه سفارش دهید.به منظور بهبود کیفیت،تقاضا میشود برای کاهش تقریبی 50 درصدی قیمت و زمان تولید انواع بردهای نمونه (زیر 5000cm مربع) حتی الامکان در قسمت سفارش آنلاین جهت انتخاب رنگ چاپ محافظ ،رنگ سبز و ضخامت برد مدارچاپی،ضخامت 1.6mm را انتخاب نمایید.

بسته های روباتیک

بسته های روباتیک FZA توسط گروه زاگرس الکترونیک با هدف پرورش خلاقیت و شکوفایی استعدادها و همچنین بالا بردن توان علمی و مهارتی افراد، متناسب با هر گروه سنی و تولید برنامه آموزشی متناسب با آن گروه طراحی و ارائه میگردد.FZA با رویکردی جدید و با محصولاتی متنوع به این عرصه وارد شده تا با ایجاد محصولاتی با کیفیت علاقه مندان به این علم را در پیشرفت و شکوفایی یاری بخشد.  

دماسنج گویا با نمایشگر LCD و تلفن کننده
قیمت سورس پروژه با برنامه بسکام و نقشه فیبرمدارچاپی با پروتل و شماتیک = ۲۰۰۰۰۰۰ ریال
قیمت مدار مونتاژ شده = ۱۵۰۰۰۰۰ ریال

افراد شرکت کننده در این گفتگو

نظرات (19)

هنوز نظری از طرف شما ارسال نشده
  1. مهمان

باسلام خدمت شما بنده به یک نمایشگر lcdکه صفحه نمایشگر هم روشن بشود وقابلیت نشان دادن لوگو یامارکت مورد نظر خودم وساعت تاریخ ولتاژdcتا18 ولت ودما به صورت دو مدل مجزا درضمن ولتاژ به صورت ثابت نشان داده شود ولی بقیه ایتمها به صورت demo یاحرکت افقی یا عمودی که لگو بهصورت کل صفحه نمایشگر واندازه صفحه در حدود5در10یا5در15 باشد وهمچنین باقطع برق حافظه رو نگه داره درصورت امکان جواب رو برام ایمیل بزنید.

  پیوست
  مهمان
  1. مهمان

با عرض سلام و احترام در صورتی که همین پروژه برای شماره گیری از برد راه انداز GPS استفاده شود فایل PCB با protel)Altium)+ فایل سورس+توضیحات+ پایان نامه 200 تا 300 صفحه خواسته باشم هزینه آن چقدر میشود؟

  پیوست
  مهمان

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
0 کاراکتر
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید

در باره ما

ما معتقدیم هیچ کاری بدون همکاری گروهی به نتیجه نمی رسد. از این رو کاربران خود را به مشارکت برای رسیدن به بهترین سایت نرم افزاری دنیای اینترنت دعوت می کنیم.ما می خواهیم کاربران خود را شناسایی کنیم و به آنهایی که پیشرفت سایت برایشان مهم است خدمات بهتری ارائه کنیم.

الکترونیکا چگونه کار می کند؟

سعی در ارائه همه فایلها به صورت لینک مستقیم پرسرعت داشته است.
ما بهترین نرم افزارها و پروژه های تست شده را انتخاب کرده ایم نه هر نرم افزاری با هر کیفیتی.
ما همه فایلها را تست کرده و در سایت می گذاریم. مگر موارد بسیار نادر که به آنها مطمئن هستیم.
بخشی به نام درخواست نرم افزار برای سایر نرم افزارهای مورد نیاز طراحی کرده ایم.
همیشه در بخش ارتباط با ما در حداقل زمان پاسخگو بوده ایم.

ایده های خودتون رو به ما بسپارید

 

طراحی پروژه های دانشجویی وصنعتی با بهترین کیفیت