// آموزش winavr به زبان فارسی - الکترونیکا

الکترونیکا پروژه های الکترونیک و مکانیک

سایت در حال به روز رسانی به نسخه ی جدید میباشد در صورت بروز مشکل با شماره ی 09213203841 تماس بگیرید

طراحی پروژه های صنعتی

پروژه های صنعتی میباسیت بر اساس قابلیتهای خاص و امکانات ویژه بر اساس خواست کارفرما طراحی گردد و تمامی امکانات خواسته شده در پروژه لحاظ شود.همچنین مراحل تست پروژه در محیط مورد نظر اجرا شود.پروژه های صنعتی باید بر اساس کمترین قیمت تمام شده طراحی شوند.گروه FZA با در نظر گرفتن کلیه موارد نیازمند ارائه ی تمامی جزیات پروژه از طرف کارفرما و در قرارداد فیمابین میباشد.

چاپ و طراحی PCB

شما میتوانید به صورت آنلاین طرح های pcb خود را به صورت تک لایه و چند لایه سفارش دهید.به منظور بهبود کیفیت،تقاضا میشود برای کاهش تقریبی 50 درصدی قیمت و زمان تولید انواع بردهای نمونه (زیر 5000cm مربع) حتی الامکان در قسمت سفارش آنلاین جهت انتخاب رنگ چاپ محافظ ،رنگ سبز و ضخامت برد مدارچاپی،ضخامت 1.6mm را انتخاب نمایید.

بسته های روباتیک

بسته های روباتیک FZA توسط گروه زاگرس الکترونیک با هدف پرورش خلاقیت و شکوفایی استعدادها و همچنین بالا بردن توان علمی و مهارتی افراد، متناسب با هر گروه سنی و تولید برنامه آموزشی متناسب با آن گروه طراحی و ارائه میگردد.FZA با رویکردی جدید و با محصولاتی متنوع به این عرصه وارد شده تا با ایجاد محصولاتی با کیفیت علاقه مندان به این علم را در پیشرفت و شکوفایی یاری بخشد.  

کامپایلر winavrیکی از بهترین و قدرتمند ترین کامپایلرهای موجود برای avr میباشد که مجموعه ای از امکانات را در اختیار شما قرار میدهد در واقع این کامپایلر منشاء لینوکسی دارد و شما اگر از سیستم عامل لینوکس برای کار با avr استفاده میکنید بدون شک با avrgcc آشنایی دارید.در واقع به دلیل open source بودن این کامپایلر هر روز در حال گسترش و بهبود میباشد و قابلیتهای گسترده ای را به یک برنامه نویس میدهد.نکته ی مهم  در نرم افزارهای  منبع باز در این است که شما میتوانید نرم افزار را توسعه دهید و در صورتی که یک شرکت سازنده میکرو کنترلر باشید بدون شک برای شروع نرم افزارهای منبع باز را انتخاب و گسترش میدهید.
کامپایلر winAVR در واقع نسخه ی ویندوزی از ابزاری لینوکسی میباشد و بدون شک قابلیتهای نسخه ی لینوکسی را با خود به همراه ندارد و شما اگر میخواهید از avr لذت ببرید بهتر است به لینوکس مهاجرت کنید.ولی همین نسخه ویندوزی کتابخانه هایی را به همراه دارد که کار با آن را لذت بخش میکند.کتابخانه هایی که قابلیتهای خاصی را به همراه دارند.
کامپایلر winAvr قابلیت پشتیبانی مستقیم از USBasp که پروگرامرUSB برای AVR  می باشد،را دارد.
مجموعه ابزارهایی که در بسته نصبی وجود دارد:
  • avr-gcc
  • avr-libc
  • avr-as
  • avr-dude
  • avr-gdb
  • programmers notepad
 
توجه :کاربر گرامی شما علاوه بر خرید مستقیم همچنین میتوانید این فایل را با خرید اشتراک ماهانه دانلود نمایید پس مشترک ماهانه ی سایت شوید و تا پایان مدت اشتراک از آپدیت ها و فایلهای جدید موجود در سایت بهره مند گردید.
لیست فایلهای اعضای اشتراکی
نام فایل :
آموزش نصب و راه اندازی winavr
1395-01-11 06:08:17
حداقل اشتراک محتویات زمان ایجاد حجم فایل تعداد دانلودها
رایگان فیلم آموزشی 1392-01-04 00:32:29 2.25 MB 186
تنها کاربران عضو یا دارای مجوز میتوانند دانلود نمایند
توضیحات :
 

دیدگاه های ارسالی (0)

هنوز نظری از طرف شما ارسال نشده

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
0 کاراکتر
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید

در باره ما

ما معتقدیم هیچ کاری بدون همکاری گروهی به نتیجه نمی رسد. از این رو کاربران خود را به مشارکت برای رسیدن به بهترین سایت نرم افزاری دنیای اینترنت دعوت می کنیم.ما می خواهیم کاربران خود را شناسایی کنیم و به آنهایی که پیشرفت سایت برایشان مهم است خدمات بهتری ارائه کنیم.

الکترونیکا چگونه کار می کند؟

سعی در ارائه همه فایلها به صورت لینک مستقیم پرسرعت داشته است.
ما بهترین نرم افزارها و پروژه های تست شده را انتخاب کرده ایم نه هر نرم افزاری با هر کیفیتی.
ما همه فایلها را تست کرده و در سایت می گذاریم. مگر موارد بسیار نادر که به آنها مطمئن هستیم.
بخشی به نام درخواست نرم افزار برای سایر نرم افزارهای مورد نیاز طراحی کرده ایم.
همیشه در بخش ارتباط با ما در حداقل زمان پاسخگو بوده ایم.

ایده های خودتون رو به ما بسپارید

 

طراحی پروژه های دانشجویی وصنعتی با بهترین کیفیت