// Augmented reality - برق،رباتیک،کامپیوتر - الکترونیکا

الکترونیکا پروژه های الکترونیک و مکانیک

سایت در حال به روز رسانی به نسخه ی جدید میباشد در صورت بروز مشکل با شماره ی 09213203841 تماس بگیرید

Augmented reality

• MA
  • نویسنده موضوع
  • آفلاین
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
اطلاعات بیشتر
10 سال 6 ماه قبل #143 توسط MA
سلام
خسته نباشین
ممنون از سایت خوبتون

من دارم روی فناوری Augment reality کار می کنم.
می خواستم ببینم می تونین در حد یه کد sample کوچیک کمکم کنین؟!

من یه کد کوچیک می خوام با مارکرش که کمکم کنه.

ممنونم ازتون

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

اطلاعات بیشتر
10 سال 5 ماه قبل #146 توسط atmega128
با سلام
میشه بیشتر توضیح بدید؟ :glya:
این کاربران از شما تشکر نموده اند: MA

• MA
  • نویسنده موضوع
  • آفلاین
اطلاعات بیشتر
10 سال 5 ماه قبل #147 توسط MA
تکنولوژی Augmented Reality یا واقعیت افزوده، برای پیاده سازیش نیاز به برنامه نویسی C هستش. اشکال گرافیکی رو که می خوایم به دنیای واقعی اضافه کنیم رو با 3DMAX طراحی کرده و اونو تو کدمون پیاده می کنیم. پس از اجرای این کدها، وب کم لب تاپ روشن میشه و باید یه سری مارکرهایی رو که با BuilAR ساخته ایم و در کد تعریف کردیم، جلوی وب کم بگیریم و در نهایت ما اون شکل گرافیکی رو رو ی مارکرمون می بینیم

اطلاعات بیشتر
10 سال 5 ماه قبل #148 توسط atmega128
من سعی میکنم کد c رو برات پیدا کنم ولی این مورد احتمالاً بدون سنسور درست عمل نمیکنه چون هیچ مارکری نداری برای مثال مارکر باید داده gps باشه یهم زمان داده های شتاب سنج هم لازمه...روش دوم اینه که با توجه به مارکر های تصویر کاری بکنه که خیلی پیچیده میشه یعنی تصویر رو پردازش کنه و بفهمه عمق و جهت تصویر کجاست و آبجکت ر درست بزاره و این به یچ وجه ساده نیس مگه مارکر خاصی مثل انگشتهای دست براش طراحی کنی که نسبت به محیط تفوات عمده داشته باشه...در کل اگه همچین برنامه ای رو برای آندروید بخوای مناسبتره چون مارکرها دیگه تصویر نیستن و داده های سر راست gps و شتابسنج هستن که به راحتی میشه ازشون استفاده کرد ولی اگه بخوای از داده های پیچیده ی تصویر استفاده کنی باید مارکر مشخصی رو انتخاب کنی :hai:

اطلاعات بیشتر
10 سال 5 ماه قبل #149 توسط atmega128
من نمونه c++ رو برای مارکر دست توی فایلام پیدا کردم ولی تا دوشنبه فرصت ندارم بعد از اون برات قرار میدم چون باید تست کنم کامل توضیح بده که چی میوای که شاید شبیه به همون داشتم برات گذاشتم

قدرت گرفته از كيوننا